Біотехнології для органічного виробництва

Нагальна необхідність збереження навколишнього середовища і забезпечення населення якісними продуктами харчування актуалізує пошук та використання нових альтернативних інтенсивних моделей сільськогосподарської діяльності, в основі яких лежить концепція одержання високоякісного врожаю без шкоди довкіллю завдяки вивченню і врахуванню природних процесів. Найпоширеніший метод сучасного альтернативного землеробства, що охоплює галузі рослинництва і тваринництва, дістав назву «органічне землеробство» або «органічне виробництво». За визначенням, наведеним у Постанові Ради ЄС 834/2007, «органічне виробництво – цілісна система господарювання та виробництва харчових продуктів, яка поєднує в собі найкращий досвід з огляду на збереження довкілля, рівень біологічного різноманіття, збереження природних ресурсів».

Компанія Хімагромаркетинг активно поширює ідею органічного землеробства. Ми раді повідомити, що біологічні препарати Ендоспор ДМ та Бактолайв Сід отримали підтвердження від Органік Стандарту про можливість використання препаратів в органічних технологіях вирощування.

Підтвердження Органік Стандарту препаратів Ендоспор ДМ та Бактолайв Сід

Підтвердження Органік Стандарту препаратів Ендоспор ДМ та Бактолайв Сід

 

Біологічний препарат Ендоспор ДМ на ринку України вже встиг себе зарекомендувати як інноваційний протруйник для підживлення та  захисту рослин як в інтенсивних так і в органічних технологіях вирощування. У 2017 році в господарстві ТОВ “Агросоюз” ми отримали рекордну прибавку до врожаю озимої пшениця яка сягнула  2,8 т/га.

Фото біопрепарату EndosporDM

Дія біологічного препарату Ендоспор ДМ ґрунтується на симбіозі ґрунтових мікроорганізмів з рослинами. Багато необхідних рослинам елементів живлення, наприклад, деякі сполуки фосфору, кальцію, калію, азоту, знаходяться в ґрунті в недоступній для рослин формі. Саме завдяки симбіозу мікроорганізмів і рослин є ключовим у органічному землеробстві, де заборонено використання синтетичних матеріалів.

Бактолайв Сід – біофунгіцид на основі мікроорганізмів та NPK. СКЛАД: N – 1%, P2О5 – 0,5%, K2О – 18%, мікроорганізми родів Trichoderma harzianum, та Bacillus spp., органічна речовина – не менше 50%. Виробництво німецької компанії RHIZO-MIC.

Дія біофунгіцида направлення на захист зернових культур від кореневих гнилей. Кореневі інфекції – поширені шкідливі захворювання. Залежно від збудників й агроекологічних умов, розрізняють гельмінтоспоріозну, фузаріозну, церкоспорельозну та офіобольозну кореневі гнилі.

Рослини вирощені із використанням препаратів Ендоспор ДМ та Бактолайв Сід – це сертифікована продукція, яка відповідає вимогам стандартів органічного виробництва, вирощується без застосування синтетичних добрив і засобів захисту рослин, пестицидів, регуляторів росту, ГМО, антибіотиків тощо. Ці продукти вирізняються своєю корисністю та смаковими якостями.

Сприятливі природно-кліматичні умови відкривають перед Україною широкі можливості для переходу на органічне землеробство. Компанія “Хімагромаркетинг” щиро бажає аграріям органічного ринку України нарощування виробництва високоякісних продуктів харчування для власних потреб, і для перспективних сегментів зовнішнього ринку.