English

Новости компании
Миссия
Логистический центр
Награды
Контакты
Вакансии

Поиск
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Откуда Вы о нас узнали?


  

Новости компании

09.06.2017

ENDOSPOR DM затверджено для використання в органічному виробництві

Нагальна необхідність збереження навколишнього середовища і забезпечення населення якісними продуктами харчування актуалізує пошук та використання нових альтернативних інтенсивних моделей сільськогосподарської діяльності, в основі яких лежить концепція одержання високоякісного врожаю без шкоди довкіллю завдяки вивченню і врахуванню природних процесів. Найпоширеніший метод сучасного альтернативного землеробства, що охоплює галузі рослинництва і тваринництва, дістав назву «органічне землеробство» або «органічне виробництво». За визначенням, наведеним у Постанові Ради ЄС 834/2007, «органічне виробництво — цілісна система господарювання та виробництва харчових продуктів, яка поєднує в собі найкращий досвід з огляду на збереження довкілля, рівень біологічного різноманіття, збереження природних ресурсів».

Німецький препарат ENDOSPOR DM від компанії «Хімагромаркетинг» отримав сертифікат від Органік Стандарту, що відкриває нову еру в органічному землеробстві України. Фахівці німецької компанії Bactiva в одному препараті поєднали мікоризний гриб та бактерії, кожна з яких виконує важливу роль у рості та розвитку рослини.

Дія біологічного препарату ENDOSPOR DM ґрунтується на симбіозі ґрунтових мікроорганізмів з рослинами. Багато необхідних рослинам елементів живлення, наприклад, деякі сполуки фосфору, кальцію, калію, азоту, знаходяться в ґрунті в недоступній для рослин формі. Саме завдяки симбіозу мікроорганізмів і рослин є ключовим у органічному землеробстві, де заборонено використання синтетичних матеріалів.

Гриб Glomus intraradices утворює взаємовигідні відносини з більшістю сільськогосподарських рослин. Рослини забезпечують гриб цукрами, які є важливим джерелом енергії, в обмін на це гриб поглинає поживні речовини з ґрунту як корінь і передає їх безпосередньо рослині. Завдяки мікоризному грибу Glomus intraradices, рослина може використовувати більш ефективно великий обсяг ґрунту, а також краще поглинати воду і поживні речовини, такі як фосфор (у т.ч. в недоступною формі), залізо, мідь, азот, калій, кальцій і ін.

Бактерії які входять до складу препарату ENDOSPOR DM здійснюють важливі функції, пов’язані з динамікою води, кругообігом поживних речовин та пригнічення розвитку патогенних мікроорганізмів. Деякі з них виробляють речовини, що зв’язують частки ґрунту в невеликі агрегати і, таким чином, впливають на рух води. Стійкі агрегати поліпшують інфільтрацію води і підвищують вологоутримуючу здатність ґрунту. Перш ніж на ділянці ґрунту виростуть рослини, необхідно, щоб там заселилися, передусім, фотосинтетичні бактерії. Вони фіксують атмосферний азот і вуглець, виробляють органічні речовини і зв’язують достатню кількість азоту та інших поживних речовин, необхідних для кругообігу азоту в ґрунті.

Препарат ENDOSPOR DM на ринку України з 2015 року і вже встиг себе проявити у господарствах різних областей України, склавши прибавку 3-10 ц/га на озимих зернових.

Позитивний стан рослин відмічено і при обробці насіння озимих препаратом ENDOSPOR DM в 2016 році.

Ми можемо спостерігати різницю в рості та розвитку рослин озимої пшениці. Рослини насіння яких було оброблене мікробіологічним препаратом ENDOSPOR DM мають дещо більшу вегетативну масу. Коренева система у варіанті з протравленням препаратом ENDOSPOR DM краще розвинена, що сприяє більш інтенсивному поглинанню поживних речовин та забезпечує стійкість рослин до посушливих умов.

Рослини вирощені із використанням ENDOSPOR DM — це сертифікована продукція, яка відповідає вимогам стандартів органічного виробництва, вирощується без застосування хімічно синтетичних добрив і засобів захисту рослин, пестицидів, регуляторів росту, ГМО, антибіотиків тощо. Ці продукти вирізняються своєю корисністю та смаковими якостями.

Компанія «Хімагромаркетинг» щиро бажає аграріям органічного ринку України нарощування виробництва високоякісної продукції та впевнена, що використання препарату ENDOSPOR DM сприятиме цьому.
Комментарии:Ваше имя:  
Введите Ваше сообщение:Защита от автоматических сообщений:

Символы на картинке: 

Защита от автоматических сообщений

« Назад
Версия для печати
Copyright 2007 "Химагромаркетинг"
Тел./факс: (044) 550-2000
Разработка сайта AFT.RU

Наш адрес:
02160, Украина, г. Киев, пр. Воссоединения, 15