English

Новости компании
Миссия
Логистический центр
Награды
Контакты
Вакансии

Поиск
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Откуда Вы о нас узнали?


  

Новости компании

31.08.2017

Хімагромаркетингу - 23! ДЯКУЄМО ЩО ВИ З НАМИ!!!

Сьогодні яскрава подія для нашої компанії – наш День Народження!!!Що таке компанія? Компанія – це Ідея! Ідея, яка зароджується в підсвідомості однієї людини. Спочатку вона несміливо жевріє, ховаючись в найпотаємніших закутках душі, але з кожним днем набирає енергії, потужності і вибухає в дію. Звісно не кожна Ідея трансформується в компанію, але підкріплена наполегливою працею вона поширюється, наповнює розуми і серця людей. Саме одна з таких ідей 23 роки тому спонукала засновника нашої компанії до дії. Невпинна, тяжка і наполеглива праця допомогла реалізувати Ідею в Компанію.

Зараз кожен співробітник компанії заряджається енергією вже могутньої Ідеї, просуває її та реалізує в життя свої власні.

23 роки принесли нам визнання не лише в Україні, а і за її межами, ми чесно заробили довіру своїх партнерів та клієнтів, створили широку лінійку продукції, яка продовжує рости з кожним днем. Компанія «Хімагромаркетинг» завжди в русі, кожен рік – це нова задача, а кожен день крок на шляху до її вирішення. Цього року ми почали співпрацю з нашими новими партнерами з Румунії (Saaten Union), запустили спільний проект з Індійською компанією Best Crop Science, поглибили стосунки з виробниками з Німеччини, Італії та Греції.

Наша орієнтація на співпрацю з іноземними партнерами дозволяє нам переймати, аналізувати та впроваджувати в український ринок найкраще, що є в світі, а постійна робота в полі спільно з клієнтами допомагає тримати руку на пульсі аграрних потреб.

Аграрна сфера одна з найважливіших, якщо не найважливіша, не лише в Україні, а й в усьому світі, забезпечити постійно зростаюче населення планети достатньою кількістю продуктів харчування – нелегка ноша на плечах аграріїв. Наша задача полегшити Вашу працю забезпечивши посіви в потрібний час і в потрібній кількості високоякісним насінням, захистом та живленням.

Ми вдячні нашим партнерам та клієнтам, які працюють з нами, не має значення десятки років чи декілька місяців, Ваша довіра однаково цінна для нас, Ваш вибір змушує нас пишатись своєю працею!

Ваш успіх – наша гордість!
Комментарии:Ваше имя:  
Введите Ваше сообщение:Защита от автоматических сообщений:

Символы на картинке: 

Защита от автоматических сообщений

« Назад
Версия для печати
Copyright 2007 "Химагромаркетинг"
Тел./факс: (044) 550-2000
Разработка сайта AFT.RU

Наш адрес:
02160, Украина, г. Киев, пр. Воссоединения, 15