Гібрид МАКСИМА – МАКСИМАльно забезпечить Вас зерном та силосом не залежно від зони вирощування!

Фото гібриду кукурудзи Максима

Кукурудза – найвисокопродуктивніша злакова культура з родини Тонконогових котра має універсальне призначення і яку відносять до одного із трьох головних хлібів людства, тому вона займає значну частину у валовому виробництві як в Україні, так і у світі. За даними Мінагропроду частка виробництва в 2017 році в Україні становила в межах 45% відсотків, що тим самим зберігає її перше місце у валовому  виробництві зернових культур.

Всім добре відомо, що за призначенням кукурудзу поділяють як таку, яку використовують для виробництва зерна на кормові потреби чи виробництва біоетанолу, і силосного призначення, зелену масу якої  в подальшому використовують на корм великій рогатій худобі. Зараз на ринку є невелика кількість гібридів здатних поєднати у собі дві якості такі як, забезпечення високого  виходу силосної маси з одиниці площі або ж зерна. В більшості випадків якщо ви вибираєте гібрид зернового призначення ви втрачаєте на виході силосу, і навпаки. Хімагромаркетинг представляє вам гібрид в якому поєднано ці дві властивості – це унікальний гібрид угорської селекції силосного та зернового призначення Максима.

Максима – придатний для вирощування на більшості території України. Даний гібрид рекомендуємо для вирощування в регіонах, де є необхідність у концентрованому силосному кормі для жуйних тварин.  Цей гібрид має високий рівень кормової цінності в своїй групі стиглості. Показник NEI, за результатами випробувань  був на рівні 6,3-6,5 МДж / кг, що свідчить  про відмінні силосні якості.

Фото 1: Властивість до накопичення значної вегетативної маси.

 

Фото 2: Властивість гібриду Максима до формування двох повноцінних початків

Не зважаючи на високе ФАО гібриду Максима (580) за вегетаційний сезон, який триває в середньому 141-150 днів,  гібрид встигає не тільки накопичити досить значну вегетативну масу, а і повністю сформувати два повноцінні виповненні початки  середньою довжиною  близько 22-26 см, котрі забезпечують урожайність  на рівні 13,5 -15,2 т/га продовольчого зерна.

Однією з особливостей Максими – висота кріплення качана –  130-140 см., що тим самим полегшує збирання і дозволяє залишати достатньо високу стерню для снігозатримання та вологонакопичення, що є великим плюсом  на територіях, де є недостатня кількість опадів за вегетаційний сезон.

Фото 3: Висота кріплення качана.

Урожайність кукурудзи Максима на сортовипробувальних ділянках, ц/га

Унікальністю даного гібриду є те, що навіть за посушливих умов нижні листки його залишаються зеленими, що забезпечує стабільний вихід силосної маси на рівні 45-62 т/га на сортовипробувальних ділянках. І головною з особливостей, напевно  найвражаючою для людського ока, є розмір Максими, котрий сягає 2,5 – 3,5 метри заввишки, що значно перевищує висоту гібридів в асортименті.

Максима має потужну, розвинену кореневу систему, що забезпечує відмінну посухостійкість (10), завдяки здатності поглинати вологу із глибших шарів ґрунту забезпечується стабільний урожай за будь якої технології вирощування. Більша величина кута розгалуження формує відмінну  стійкість до вилягання. Також гібрид характеризується відміною стійкістю до низьких температур та загальною стресостійкістю. Максима має добру стійкість проти кукурудзяного стеблового метелика та проти спектру хвороб таких як: летюча сажка, іржасті хвороби, гельмінтоспоріоз, стеблова та коренева гнилі.

Усі ці особливості роблять даний гібрид унікальним серед асортименту гібридів представлених на ринку України, пропонуємо Вам спробувати та переконатися у його високопродуктивності.

Обираючи гібрид кукурудзи Максима ви обираєте гібрид не схожий на інші, здатний задовольнити всі Ваші очікування.