Найкраще насіння для Вас від Хімагромаркетингу – офіційного дистриб’ютора Saaten Union.

Хвилювання на світовому ринку через нестачу продовольчих ресурсів,  збільшують інтерес до аграрної України з кожним роком. Будучи вже сьогодні одним з найбільших експортерів соняшнику та соняшникової олії, зерна і кукурудзи, а також володіючи значними площами сільськогосподарських земель, Україна зможе забезпечувати істотну частку світового попиту на продовольство. На сьогодні Україна входить в першу десятку країн за площею придатною для сільського господарства землі (41 млн га).  При цьому країна є однією з небагатьох у світі, які мають потенціал та можливість збільшити виробництво сільськогосподарських культур. Тож зважаючи також на швидкі зміни клімату перед сучасними аграріями стоїть нелегке завдання – підвищення виробництва продовольчої продукції задля підтримання балансу та запобігання продовольчої кризи на світовому ринку.

Розуміючи та прислуховуючись  до потреб сільгоспвиробників компанія «Хімагромарктеинг» надає Вам найоптимальніші та ефективні рішення для збільшення виробництва та Вашого прибутку.

Ми співпрацюємо та  зміцнюємо партнерські відносини з найкращими селекційними компаніями та надаємо найкращі селекції гібридів. Так, на початку цього року ми розпочали співробітництво  з групою компаній Saaten Union та отримали статус офіційного ексклюзивного дистриб’ютора насіння соняшнику Тамара КЛ.

Зважаючи на погодно-кліматичні умови 2017 року, у виробничих умовах гібрид Тамара показав результати на рівні інших конкурентних гібридів:

Область Назва підприємства Урожайність Вологість при збиранні, %
Хмельницька ТзОВ «Гранд» 2,8 8
Одеська, Овідопольський р-н ТОВ «Новодолинський» 2,4 8
Одеська, Овідопольський р-н ТОВ «Чорноморець» 2,6 8
Харківська СТОВ «Родіна» 2,4 7,1
Херсонська СТОП «Петровський» 2,2 7

 

На протязі року ми плідно співпрацювали, проводили досліди та закладали демонстраційні ділянки по випробовуванню нових гібридів соняшнику, а також кукурудзи та сої, та отримали непогані результати.

Тож раді Вам представити новий гібрид соняшнику IN 5543imi від компанії Saaten Union.

Гібрид соняшнику IN 5543imi – середньоранній гібрид, рекомендований для вирощування за технологією ClearField, з високим потенціалом урожайності у виробничих умовах 2,5-4,4 т/га, та найбільш повно реалізує свій потенціал в умовах достатнього зволоження. Стійких до стресових умов та вилягання, а також з високою стійкістю до фомозу та борошнистої роси.

Група компаній Saaten Union – союз семи німецьких селекційних компаній с більш ніж 100-річним досвідом роботи на насіннєвому ринку Європи. Saaten Union створює найкращі сорти з 1965 року, призначенні та районовані до різних кліматичних умов, володіє колосальним досвідом, новітніми технологіями та широким генетичним різноманіттям сільськогосподарських культур.

Сертифікат офіційного дистриб'ютора SaatenUnion

Сертифікат офіційного дистриб’ютора SaatenUnion