Новинки 2018 від Хімагромаркетинг | | Хімагромаркетинг

Новинки 2018 від Хімагромаркетинг

Наполеглива, клопітка праця, команда професіоналів і бажання досягти професійних вершин, дозволили компанії «Хімагромаркетинг» зайняти лідируючі позиції на ринку сільськогосподарської галузі.

За 23 роки роботи компанія зробила великий внесок в розвиток ринку ЗЗР, насіннєвого матеріалу, що принесло нам визнання не лише на теренах України, а й далеко за її межами.

Завдяки тісній співпраці з світовими науковими центрами та постійному контакту з передовими виробниками сільськогосподарської продукції, ми маємо змогу отримувати інформацію про нові проблеми, які виникають безпосередньо на виробництві. Враховуючи потреби та побажання аграріїв компанія постійно вдосконалює та розширює лінійку своєї продукції. Так 2018 рік не стане винятком. Ми з гордістю представляємо нові препарати, які поповнили портфоліо компанії і  дозволять товаровиробникам з більшою ефективністю підійти до вирощування сільськогосподарських культур.

На новий сезон ми пропонуємо аграріям наступні новинки.

Гербіциди:

  • Клінефект (імазамокс, 700 г/кг);
  • Опора (кломазон 480 г/л).

 

Мінеральні добрива:

  • Цереус (S 17-17,5%, Zn 35-35,5%);
  • Акселератор молібден (Mo – мін. 54%).

 

Біологічні препарати:

  • Бактива (Корисні бактерії (Bacillius subtilis, Bacillius megaterium, Bacillius polymyxa, Bacillius lincheniformis та Pseudomonas fluorescens), корисні гриби (Trichoderma harzianum, T. Reesei, T. Viride, Gliocladium virens), амінокислоти, розчинний екстракт юки, розчинний екстракт бурої водорості, вітаміни (біотин, фолієва кислота, B, B2, B3, B6, B7, B12, C, K)
  • Бактолайв СІД (N – 1%, P2О5 -0,5%, K2О – 18%, органічна речовина – не менше 50% (Trichoderma harzianum, Bacillus spp.).

 

Регулятори росту на основі азотфіксуючих бактерій:

  • Нітроген Квік (Bradyrhizobium japonicum, РК);
  • Нітроген Т (Bradyrhizobium japonicum, ЗП).

 

Гербіцид Клінефект використовується для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур’янами в посівах сої. Діюча речовина (імазамокс, 700 г/кг) проникає в бур’яни через коріння та листя, пересуваючись флоемою та ксилемою речовина накопичується в меристемних ділянках. У чутливих рослин ріст зупиняється вже за декілька годин після обробки. Перші ознаки дії препарату помітні вже на 2-3 добу, а повна загибель рослин відбувається на 14-20 добу.

Клінефект за низької норми витрати (0,06 кг/га), забезпечує довготривалий період захисної дії, за рахунок чого контролює другу хвилю бур’янів, чим здешевлює та оптимізує систему захисту. Гербіцид може застосовуватись як до, так і після сходів культури.

Гербіциди на основі д.р. імазамокс  широко застосовуються як страхові для гібридів соняшнику стійких до даної групи.

Слід пам’ятати, що застосувати препарати з діючою речовиною з класу імідазоліни на одному і тому ж полі дозволяється 1 раз на 3 роки.

 

Опора – досходовий гербіцид на основі похідних ізоксозолідінонів для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур’янами в посівах озимого ріпаку.

Діюча речовина (кломазон, 480 г/л) проникаючи в рослину припиняє синтез хлорофілу, в результаті чого порушується фотосинтез, що призводить до відмирання бур’янів, як правило, через декілька днів після їх сходів.

Препарат починає діяти одразу після обробки і блокує ріст рослин вже через 2-3 години. Візуально ефект помітний вже за 3-4 доби після обробітку.  Норма витрати на озимому ріпаку складає 0,2 л/га.

Обприскування грунту препаратом проводять протягом перших трьох днів після висіву, а найкраще – відразу після сівби. За недостачі ґрунтової вологи після обприскування рекомендується провести коткування грунту кільчасто-шпоровими котками.

Використання гербіцидів на основі кломазону є невід’ємним елементом технології вирощування ріпаку. Опора знищує бур’яни на ранніх стадіях, гарантуючи культурним рослинам гарний ріст і розвиток в осінній період, усуваючи конкурентів на світло, вологість і натуральні речовини.

Забезпечує високу конкурентоспроможність рослинам ріпаку, що не призводить до надмірного виносу точки росту. Рослина формує розетку із 6-10 листків і добре розвинену кореневу систему що знижує ризик вимерзання в зимовий період. Препарати на основі кломазону широко використовуються на посівах сої для боротьби з найбільш проблемними бур’янами.

При  потребі пересівання через 30-60 днів після обробки ріпак та сою можна сіяти після поверхневого обробітку грунту на глибину 8-10 см, для всіх інших культур рекомендується провести глибоку оранку.

 

В цьому році ми пропонуємо аграріям для позакореневого підживлення використати мінеральні добрива на основі цинку та сірки і молібдену.

 

Цереус (S 17-17,5%, Zn 35-35,5%) – дасть змогу задовольнити в повній мірі потребу рослини  в сірці та цинку. При обприскуванні елементи добрива проникають в рослину (листя, стебла) та включаються в ростові процеси

Цинк у рослинах активує дію ферментів, входить до складу ферментативних систем, що беруть участь у диханні, синтезі білків та ауксинів, підвищує тепло-, посухо- і холодостійкість рослин, має важливу роль у регулюванні процесів росту.

Значення цинку для росту рослин тісно пов’язане з його участю в азотному обміні та засвоєнні фосфору. Крім основних функцій метаболізму рослин, цинк впливає на запилення та життєздатність насіння.

Підживлення зернових цинком у фазу кущення позитивно впливає на кількість продуктивних стебел, у період виходу в трубку – на кількість зернин у колосі, а в період колосіння та наливу – на якість зерна та масу 1000 зерен.

Сірка має великий вплив на правильне зростання та плодоношення рослин. Нестача цього елементу веде до спаду активності всіх біологічних процесів, що відбуваються при зростанні рослин. Сірка є необхідним складником в процесах синтезу хлорофілу та білка, при правильному засвоєнні азоту, відіграє критично важливу роль у постачанні азоту з кореневої системи рослини.

Препарат зареєстровано для використання на ярій пшениці. Норма внесення складає 2-10 кг/га. Добриво можна використовувати сумісно з ЗЗР, попередньо провівши аналіз на сумісність.

 

Акселератор Молібден (Mo – мін., 54% Si – макс.0.001%, Al – макс. 0.001%, Fe – макс. 0.0006%, Cu – макс. 0.0003%, Mg – макс. 0.0006%, Ni – макс. 0.0005%, K – макс. 0.01%, Na – макс. 0.001%, Ca – макс. 0.0008%, Pb – макс. 0.0005%, Sn – макс. 0.001%, Ti – макс. 0.0005%, Cr – макс. 0.0007%) – мінеральне добриво для зернобобових культур (сої), сприяє відновленню дефіциту молібдену в рослинному організмі.

Молібден прияє росту коренів, прискорює розвиток і стимулює діяльність бульбочкових бактерій, бере участь у фосфорному та азотному обміні, підсилює синтез хлорофілу. Він локалізується в молодих ростучих органах рослини. В кінці вегетації більша частина його зосереджується у достиглому насінні. Молібден входить до складу ферменту нітрогеназа, який сприяє біологічній фіксації азоту атмосфери. Специфічна роль молібдену в процесі азотфіксації обумовлює покращення азотного живлення бобових культур, підвищує ефективність фосфорних та калійних добрив. При цьому поряд з ростом урожайності підвищується вміст білка. Соя належить до культур, що є досить чутливими до внесення молібденових добрив. Приріст урожаю зерна сої від молібдену становить 2-3 ц/га.

Нестача молібдену в рослинах призводить до накопичення простих азотовмісних сполук, зокрема, таких небезпечних для людей і тварин, як нітрати і нітрити. За нестачі молібдену в рослинах сповільнюється синтез аскорбінової кислоти, внаслідок чого послаблюється регенерація хлорофілу і знижується інтенсивність процесу фотосинтезу.

Акселератор Молібден застосовують для передпосівної обробки насіння (0,5 – 8,0 кг/т) та обприскуванні посівів в період вегетації (0,25 – 0,5 кг/га).

Добриво Акселератор Молібден містить ряд інших мікроелементів, які життєво необхідні для розвитку рослин. Вони приймають участь в реакціях обміну, реакціях утворення ферментів, білкових речовин, проявляють антистресову дію та підвищують імунітет рослин.

 

 

Розвиток біологізації захисту рослин в Україні набуває все більших обертів. Потреба аграріїв в біологічних препаратах невпинно зростає. Компанія «Хімагромаркетинг» враховуючи побажання товаровиробників пропонує їх увазі два нових біопрепарати: Бактива і Бактолайв СІД.

Бактива – біологічний препарат фунгіцидної дії для підживлення та захисту рослин від бактеріальних та грибкових хвороб, який містить в своєму складі корисні бактерії (Bacillius subtilis, Bacillius megaterium, Bacillius polymyxa, Bacillius lincheniformis та Pseudomonas fluorescens), корисні гриби (Trichoderma harzianum, T. Reesei, T. Viride, Gliocladium virens), амінокислоти, розчинний екстракт юки, розчинний екстракт бурої водорості, вітаміни (біотин, фолієва кислота, B, B2, B3, B6, B7, B12, C, K).

Біопрепарат використовують на зернових колосових та зернобобових культурах в період вегетації шляхом обприскування з нормою витрати 0,25 кг/га.

Trichoderma – гриб-антагоніст є одним з універсальних і ефективних агентів біологічного регулювання хвороб в’янення і кореневих гнилей багатьох культур, має ряд механізмів, що дають можливість пригнічувати розвиток збудників насіннєвої, кореневої і ґрунтової інфекції, хвороб плодів і листя, а також продукують гормони (гібереліни та цитокініни), які сприяють розвитку кореневої системи.

 

Trichoderma атакує Pythium Sp. (міцелій)

Trichoderma атакує Pythium Sp. (міцелій)

 

Корисні бактерії, що входять до складу Бактива, забезпечують рослини поживними речовинами, розкладають органічні рештки, сприяють росту і розвитку кореневої систем, підвищують стійкість рослин до не сприятливих погодних умов, контролюють ряд фітопатогенів тим самим розкриваючи потенціал культури.

 

Бактолайв СІД – високоефективне добриво з унікальним поєднанням мікроорганізмів та NPK: (N – 1%, P2О5 -0,5%, K2О – 18%, органічна речовина – не менше 50% (Trichoderma harzianum, Bacillus spp.).

Сапрофітний гриб Trichoderma harzianum  має здатність посилювати обмін речовин, енергію проростання та схожість насіння, прискорювати розвиток, збільшувати накопичення запасних речовин і впливати на характер біохімічних процесів в рослинному організмі. Володіє антагоністичними властивостями по відношенню до фітопатогенних та фітотоксичних грибів.

Контроль   

Контроль

Бактолайв Сід

Бактолайв Сід

 

Штами  Bacillus spp. – фіксують молекулярний азот, мобілізовують фосфор, підвищують стійкість рослин до фітопатогенів, виробляють антибіотики, підвищують імунітет.

Комплекс NPK являється невід’ємною складовою життя будь-якого рослинного організму, яка забезпечує ріст та розвиток рослини вцілому.

Використання Бактолайв СІД дає змогу рослині ширше розкрити свій природній потенціал, підвищує стійкість до шкідників, хвороб і стресових погодних умов, дозволяє отримувати високі врожаї відмінної якості.

Застосовують препарат на зернових культурах шляхом передпосівної обробки насіння (0,1 кг/т).

Бактолайв СІД сумісний практично з усіма протруйниками. При обробці насіння спочатку наноситься на насіннєву поверхню протруйник, а після цього Бактолайв СІД.

 

Інокуляція, або щеплення насіння бобових культур бактеріальними препаратами (інокулянтами) – екологічно безпечна та економічно вигідна технологія азотфіксації.

Суть інокуляції полягає у тому, щоб разом із насінням у ґрунт внести велику кількість клітин бульбочкових бактерій, що збільшує ймовірність утворення бульбочок на рослині саме за участі інтродукованих мікроорганізмів.

На сьогодні даний елемент технології є невід’ємною складовою при вирощуванні сої. Тому ми враховуючи запити виробників демонструємо в новому сезоні інокулянти (регулятори росту рослин на основі Bradyrhizobium japonicum: Нітроген Квік (р.к.) і Нітроген Т (з.п.). Препарати мають доступні, зручні, у використанні та нанесенні формуляції.

Норми витрати препаратів для сої складають: Нітроген Квік (0,4 л/100 кг насіння) і Нітроген Т (0,2 кг/80 – 100 кг насіння).

Бульбочкові бактерії Bradyrhizobium japonicum вступають в асоціативні азотфіксуючі зв’язки з рослиною, проникають в кореневі волоски бобових рослин та індукують формування спеціалізованих органів – бульбочок, які фіксують молекулярний азот. Паралельно з фіксацією азоту бактерії продукують ряд фізіологічно активних речовин, вітамінів, ростових речовин (ауксин) та деякі антибіотики, які підсилюють захист культури.

Слід пам’ятати що при застосуванні інокулянтів мінеральні добрива застосовуються у невисоких «стартових дозах». Внесення стартових добрив азоту в діючій речовині (30-40кг/га) часто затримує утворення бульбочкових бактерій і знижує активність фіксації ними атмосферного азоту внаслідок високого запасу поживних речовин у сім’ядолях і значної кількості нітратного азоту в орному шарі ґрунту.

 

Ми турбуємося про Ваш успіх! Гарних та стабільних Вам врожаїв!