Підсумки «Чемпіонату з гольфу 2017»

В спортивному дусі та прагненні до перемоги пройшов минулий тиждень для співробітників, які приймали участь в «Чемпіонаті з гольфу 2017» компанії Хімагромаркетинг.

Турнір проходив на гостинних, сонячних берегах Середземного моря в Турецькому місті  Белек, на кращих полях гольфу міжнародного класу  Montgomery MAXXROYAL.

Перед початком чемпіонату всі учасники мали змогу підвищити свою майстерність з даного виду спорту, краще оволодіти технікою гри під керівництвом досвідчених тренерів.

 

В чемпіонаті прийняли участь 16 співробітників компанії, які за результатами відбіркової гри були розподілені  в дві групи.

Кожен із  учасників турніру був наділений жагою до перемоги, тому гра була наповнена гострою спортивною боротьбою, емоціями, прагненням досягнути найкращих результатів.

За підсумками дводенних змагань визначено лідерів турніру які зайняли призові місця.

Переможцями в першій групі стали:

  1. місце – Скубіцкий О.І.
  2. місце – Тур С.А.
  3. місце Капеліст А.В. і Вольський І.Ю.

 В другій групі на п′ядестал переможців зійшли:  

  1. місце – Костенко К.І.
  2. місце – Максімов Р.Т.
  3. місце розділили між собою Білан Д.А. і Баранівський О.Е.

В рамках основного чемпіонату  пройшли турніри на найдальший та найточніший удар в яких перемогу здобули  Скубіцкий О.І., та новачок цьогорічного чемпіонату Шишман В.О.

І хоча були переможці та не було переможених, найголовніша мета чемпіонату: єдність колективу де панує здорова чесна конкуренція, там є добрі результати, там є можливість проявити себе!