Цукровий буряк

Сучасні технології вирощування цукрових буряків передбачають багаторазове використання хімічних засобів захисту рослин від бур’янів, хвороб і шкідників.

З огляду на те, що основні бурякосійні регіони України розташовані в зонах з високою частотою посух, при захисті цукрових буряків від бур’янів треба враховувати те, що в посушливих умовах токсичність дії гербіцидів помітно зростає, і необхідно поєднувати в одному регламенті обробки позитивні ефекти наземних гербіцидів і антистресових препаратів широкого дії для підвищення їх загальної економічної ефективності.

Найважливіший елемент сортових технологій — це надійна і ефективний захист посівів сільськогосподарських культур від шкідливих організмів, що включає комплекс агротехнічних прийомів і застосування сучасних пестицидів. Асортимент використовуваних в світі пестицидів дуже різноманітний. Його основу становлять не принципово нові, унікальні за своїми біологічними властивостями діючі речовини, хімічні класи, які, в основному, до початку нового століття виявилися вичерпані, а нові препаративні форми добре і давно відомих діючих речовин. Гарантія результату — їх правильне використання.

Система захисту цукрових буряків