Що посієш – те й пожнеш

Однією із найважливіших умов для одержання високих врожаїв є використання для сівби високоякісного насіння. Дослідженнями встановлено, що посів доброякісного насіння, запорука підвищення врожаю на 25-30 %.

Основними заходами для поліпшення посівних якостей насіння являється:

  • хімічна обробка
  • обробка біологічно активними речовинами
  • обробка макро- і мікроелементами
  • калібрування

Для отримання високих та стійких посівів сільськогосподарських культур використовують кондиційне насіння високих репродукцій, яке якісно підготовлене, відкаліброване, для більшості культур оброблене інсектицидними та фунгіцидними протруйниками , надзвичайно високої якості.

Саме такі протруйники має на озброєні наша компанія:

Протруювання насіння є одним із найбільш обов’язкових та важливих заходів у технології вирощування культур, це дає можливість захистити сходи на ранніх етапах розвитку. При тому, з кожним роком актуальність цього заходу постійно зростає, через критичну фітопатологічну ситуацію та збільшення популяції шкідників на посівах. Це зумовлено як порушенням технології вирощування, так і зміною гідротермічних умов в період вегетації, зниженням стійкості районованих та завезених закордонних сортів.

В асортименті нашої компанії  знаходяться стійкі та продуктивні  гібриди та сорти культур які вже пройшли необхідний комплекс операцій який гарантує вам високий урожай.

Для наших гібридів кукурудзи та соняшнику та інших зернових та зернобобових культур в передпосівну обробку насіння ми рекомендуємо додавати новітні біопрепарати, які не тільки поліпшать живлення а й забезпечать надійний захист від патогенних мікроорганізмів:

Бактолайв Сід — нове унікальне органічне добриво на основі мікроорганізмів та NPK, до складу якого входять N – 1%, P2О5 0,5%, K2О – 18%, не менше 50% органічної речовини (Trichoderma harzianum, Bacillus spp.). Добриво являє собою збалансовану систему з макроелементів та корисних мікроорганізмів.  

Сапрофітний гриб Trichoderma harzianum  – володіє антагоністичними властивостями по відношенню до фітопатогенних грибів, а також приймає участь у ряді важливих фізіологічних процесів. Застосування біологічних препаратів на основі Trichoderma harzianum обмежує розвиток кореневих гнилей, збудниками яких є фітопатогени Fusarium Oxysporum, F. Moniliforme, F. Roseum та ін.

Штами Bacillus spp. проявляють різнобічну дію на збудників захворювання: виробляють антибіотики, є антагоністами по відношенню до фітопатогенів, підвищують імунітет рослини, мобілізуючи поживні речовини в грунті роблять їх доступними для рослини. У рослин, оброблених препаратами на основі Bacillus spp., відзначається краща рівномірність сходів, що в свою чергу має позитивний вплив на урожайність. Мікроорганізм (Bacillus spp) підвищує стійкість до шкідників, хвороб і стресових погодних умов, проявляє значну антагоністичну активність до ряду фітопатогенів, захищаючи рослини від таких грибкових та бактеріальних хвороб як парша, фітофтороз, чорна ніжка та ні.

Відомо що одним із обов’язкових агроприйомів вирощування сої є інокуляція насіння біологічними препаратами.

Наша компанія пропонує новинки:

  • Нітроген Т*
  • Нітроген Квік*

Нітроген Т* та Нітроген Квік* регулятори росту рослин на основі азотфіксуючих бактерій, до складу яких входять корисні бактерії Bradyrhizobium japonicum. Бульбочкові бактерії Bradyrhizobium japonicum вступають в асоціативні азотфіксуючі зв’язки з рослиною, проникають в кореневі волоски бобових рослин та індукують формування спеціалізованих органів – бульбочок, які фіксують молекулярний азот. Паралельно з фіксацією азоту бактерії продукують ряд фізіологічно активних речовин, вітамінів, ростових речовин (ауксин) та деякі антибіотики, які підсилюють захист культури. Нітроген Т* та Нітроген Квік* мають різні препаративні форми та концентрацію корисних бактерій: Нітроген Т*  розчинний концентрат (РК), Нітроген Квік* — порошок, що змочується (ЗП).

 

Велике значення на початкових етапах розвитку для рослини має молібден.

Молібден бере участь у синтезі амінокислот і білків, регулює процес трансформації азоту в рослині. Він відіграє важливу роль у фіксації молекулярного азоту з атмосфери бульбочковими та вільноіснуючими азотфіксуючими бактеріями.

Тому в передпосівну обробку насіння ми рекомендуємо застосовувати Акселератор Молібден.

Слід памятати що якісна і своєчасна обробка насіння є одним із найдешевших шляхів збереження та підвищення урожаю.