Відкрилась одна із найбільших агрономічних виставок «Зернові технології 2018»

Запрошуємо на агропромислову виставку "Зернові технології 2018"

Сьогодні відкрилась одна із найбільших агрономічних виставок в Україні та Східній Європі – «Зернові технології 2018» яка, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Особлива увага приділяється: новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

 

У виставці приймають участь понад 1200 учасників з 15 країн світу. Відкривала виставку заступник міністра аграрної політики та продовольства України Трофімцева Ольга Василівна.

 

Компанія Хімагромаркетинг також приймає активну участь у виставці, запрошуємо Вас відвідати наш стенд в 2 павільйоні,  стенд № 2А 222.

Традиційно Ви матимете можливість отримати від наших фахівців інформацію щодо засобів захисту рослин компанії, особливостей їх застосування, проконсультуватися з оптимального підбору насіннєвого матеріалу для свого регіону, а також в комплексі отримати рекомендації по технологіям вирощування та захисту пропонованих сортів і гібридів. Крім того, на виставці будуть представлені новинки компанії – високотехнологічні препарати, а також насіння.

Запрошуємо Вас приєднатися до нас і на семінарах:

22 лютого
14:00 – 16:00

павільйон № 2, конф.-зал № 7, 2 пов., вхід 2А
«Біологічні препарати від компанії «Хімагромаркетинг» – вершина професійності для агронома!»
23 лютого
10:00 – 13:00

павільйон № 2, конф.-зал № 7, 2 пов., вхід 2А
«Ад’ювант як засіб підвищення ефективності роботи препарату: поверхнево-активні речовини, стабілізатори, піногасники, прилипачі»

Чекаємо на Вас!