«Зернові технології 2018» – незабутні аграрні дні.

Компанія Хімагромаркетинг на віставці Зернові технології 2018

Доброю традицією стало відкриття нового аграрного сезону з проведення міжнародної виставки «Зернові технології» яка цього року проходила з 21 по 23 лютого у “Міжнародному Виставковому Центрі” в м. Києві.

«Зернові технології 2018» – восьма міжнародна виставка інноваційних рішень в сільському господарстві. Це одна з най масштабніших подій в агропромисловому комплексі, на якій було представлено засоби захисту рослин, лінійки насіннєвого матеріалу, обладнання для переробки та  зберігання насіння зернових, зернобобових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, новинки техніки та технології для вирощування та виробництва сільськогосподарської  продукції більш ніж 300 вітчизняними та європейськими компаніями.

Виставковий форум проводився за підтримки та участі Міністерства аграрної політики та продовольства України, Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, Міністерства сільського господарства, природи та якості харчових продуктів Королівства Нідерланди, Посольства Данії, Відділу міжнародної торгівлі Посольства Великої Британії, ADVANTAGE AUSTRIA, Національного агентства з підтримки французької економіки Business France, Чеського агентства з питань підтримки торгівлі Czech Trade, Німецького сільськогосподарського товариства (DLG) та провідних українських компаній які посідають провідне місце на вітчизняному та міжнародному ринках.

Компанія «Хімагромаркетинг», як постійний учасник подій такого масштабу прийняла активну участь в даному заході. Увазі відвідувачам виставки було представлено стенд на якому відвідувачі мали змогу:

  • ознайомитись з портфоліо продукції та послугами компанії.
  • Розглянути лінійку новинок сезону 2018 і особливості та переваги новітніх біологічних препаратів від провідних європейських виробників.
  • Отримати вичерпні консультації і поради від провідних фахівців з питань технологій вирощування та програм захисту сільськогосподарських культур
  • Поділитися своїми проблемами які виникали в минулому сезоні та знайти оптимальні шляхи їх вирішення.

 

Компанія Хімагромаркетинг на віставці Зернові технології 2018

Компанія Хімагромаркетинг на віставці Зернові технології 2018

Фахівцями компанії було створено оптимальні умови для діалогів з керівниками, фахівцями сільськогосподарських підприємств, для обміну сучасним досвідом та укладання контрактів.

Всі бажаючі змогли взяти активну участь в наукових семінарах: «Біологічні препарати від компанії «Хімагромаркетинг» – вершина професійності для агронома!» та «Ад’ювант як засіб підвищення ефективності роботи препарату: поверхнево-активні речовини, стабілізатори, піногасники, прилипачі».

Семінар Біологічні препарати від компанії «Хімагромаркетинг»

Компанія «Хімагромаркетинг» дякує всім учасникам виставки за активну участь в проведених заходах і бажає високих здобутків в новому сезоні.