Амонійно-сульфатне добриво ХЕЛМЕТ | Himagro M

Комплексне амонійно-сульфатне добриво – ХЕЛМЕТ.

У сільськогосподарському використані сульфат амонію є одним з перших і найбільш широко використовуваних добрив для рослинництва. Амоній, що входить в сульфат амонію, добре доступний рослинам, мало рухомий і не вимивається з ґрунту, що дає можливість широкого його застосування як основного добрива, так і під час весняного  підживлення. Його використання забезпечує рослин впродовж вегетації азотом що в свою чергу приводить до правильного розвитку та стабільної врожайності культур.

Окрім азоту 21%, сульфат амонію містить в своєму складі сірку  24% – необхідний елемент живлення сільськогосподарських культур, який входить до складу білків і амінокислот та займає третє місце після азоту і фосфору. Сірка впливає на засвоєння азоту, накопичення цукрів (перезимівля) та на утворення складу і вмісту жирних кислот в олійних культурах. По мірі окислення сприяє вивільненню в розчин і тим самим збільшує доступність для рослин калію, кальцію, магнію і заліза. Сірка має велике значення у білковому обміні та окисно-відновних процесах, позитивно впливає на утворення хлорофілу, сприяє утворенню бульбочок на коренях бобових рослин та бульбочкових бактерій, що засвоюють атмосферний азот.

Зазвичай сульфат амонію застосовують в основне удобрення під культивацію та в ранньовесняне підживлення по мерзлоталому озимих культур, ще при необхідності добриво можна вносити на відповідних фазах розвитку рослин. Воно має дуже гарну розчинність та швидко проникає в ґрунт при підживленні, озимим культурам це добре відновлення вегетації, а для ярих забезпечення основи для старту та кращого врожаю. Це універсальне добриво, яке можна використовувати для азотного живлення всіх культур – озимих і ярих зернових, технічних, коренеплодів, а також в овочівництві та садівництві.

Компанія Хімаргомаркетинг пропонує вам своє комплексне амонійно-сульфатне добриво – ХЕЛМЕТ (NH4)2SO4, яке відповідає всім вище перерахованим критеріям..

Препаративна форма: капсульовано гранула (КГ)

Склад: N – 21%, S – 24%

Норма витрати: 200-500 кг/га в основне внесення та прикореневе підживлення в період вегетації..


Культура

Норма витрат, кг/га

Спосіб, час обробки

Зернові  200 – 500

Основне внесення та прикореневе підживлення в період вегетації

Цукрові буряки

Ріпак

Картопля

Кукурудза


Властивості та переваги:

  • Використовується для азотно-сірчаного харчування всіх типів сільськогосподарських культур в основний, прикореневий спосіб, та для позакореневого підживлення в період вегетації.
  • При внесенні добрива одночасно ліквідується нестача азоту та сірки необхідних рослин для повноцінного зростання та розвитку.
  • Азот, що входить до складу добрива, знаходиться в амонійній формі, яка є найбільш доступною для рослин і бере участь у формуванні врожаю протягом усього вегетаційного періоду.
  • Сірка є складовою всіх білків і міститься у незамінних амінокислотах (цистин, метіонін), а також у рослинних оліях та вітамінах. Бере участь в окисно-відновних процесах у рослині, та активуванні ферментів та білковому обміні.
  • Добриво добре розчиняється у воді, не утворюючи осаду і легко засвоюється рослинами, відносно мало рухоме і не вимивається з ґрунту в умовах помірного зволоження та при зрошенні.
  • Має відносно низьку гігроскопічність, що є великою перевагою при зберіганні.
  • Сприяє підвищенню врожаю та покращенню якості рослинної продукції.

P.S. Без добрив гарантовано зібрати лише  врожай бур’янів!

Перейти до вмісту