Системи захисту рослин Хімагромаркетинг | Хімагромаркетинг

Системи захисту рослин

Гірчиця

Гірчиця відносяться до сімейства капустяних, тому посіви цих рослин схильні до загрозам з боку одних і тих же хвороб і шкідників. Гірчиця - не тільки експортні гроші, вона як попередник додає 30% врожайності зернових, а також є хорошим фітосанітаром. У природно-кліматичних умовах України визначено 211 видів фітофагів, які ушкоджують капустяні культури, або 14% всіх шкідливих для сільськогосподарських рослин комах, серед яких кількість спеціалізованих шкідників налічує понад 50 видів.

Читати далі

Зерняткові культури

В Україні вирощується близько 40 видів плодових і ягідних культур з різними характеристиками й якостями, різними строками цвітіння і плодоношення, плодами різних кольорів і смаків. В цих продуктах наявні корисні для людського організму цукри, органічні кислоти, мінеральні солі, вітаміни тощо.

Читати далі

Кісточкові культури

Кісточкові культури – це велика група плодових дерев. До них відносять вишню, персик, сливу, абрикос, черешню, аличу. У всіх кісточкових культур є багато загального в характері росту та плодоношення, але вони суттєво відрізняються від зерняткових.

Читати далі

Ріпак ярий

Ріпак відносяться до сімейства капустяних, тому посіви цих рослин схильні до загрозам з боку одних і тих же хвороб і шкідників. Гірчиця - не тільки експортні гроші, вона як попередник додає 30% врожайності зернових, а також є хорошим фітосанітаром. У природно-кліматичних умовах України визначено 211 видів фітофагів, які ушкоджують капустяні культури, або 14% всіх шкідливих для сільськогосподарських рослин комах, серед яких кількість спеціалізованих шкідників налічує понад 50 видів.

Читати далі

Сорго

Успішне вирощування зернового сорго багато в чому залежить від чіткого і якісного виконання прийомів по догляду за посівами. Факторами, які найбільше впливають на врожайність сорго, особливо в умовах дефіциту вологи, є шкідники, хвороби і бур'яни. Адже в умовах посухи вони є конкурентами культурних рослин. Зниження врожайності може бути на рівні 50% і більше. Причому цей фактор може бути регульований технологією вирощування.

Читати далі

Соняшник

Соняшник - основна технічна культура. Високий рівень рентабельності цієї культури спокушає сільськогосподарських виробників до значних порушень правил сівозміни, що призводить до спалахів розвитку шкідливих організмів. Рослини соняшнику в Україні пошкоджує близько 60 видів шкідників і вражає більше 25 видів збудників хвороб.

Читати далі

Цибуля

Цибуля (лат. Allium) — унікальна рослина, яка може бути дворічною та багаторічною. Одночасно його відносять до сімейства лілійних (лат. Liliaceae) по ботанічним ознаками: зовнішній вигляд, розвиток і структура рослини. І до сімейства цибулевих (лат. Alliaceae) за виробничою ознакою: збір і зберігання врожаю, призначення та спосіб вирощування. Часто при описі культури відносять до підродини — Цибулеві.

Читати далі

Баштанні культури

Баштанні культури — вихідці з тропічних і субтропічних країн. Баштанні рослини потребують великої площі харчування (від 1 до 8 м2) в залежності від культури, сорту, типу грунту, кліматичних умов. Догляд за баштанними культурами полягає в проріджуванні сходів, двох-триразовому розпушуванні міжрядь, видаленні бур'янів, присипки землею ділянок пагонів, боротьбі з хворобами і шкідниками.

Читати далі

Соя

Соя — рослина з сімейства бобових, вважається однією з найдавніших рослин культивованих людством. Її батьківщиною вважаються країни Південно-східної Азії, де її вирощують понад п'ять тисяч років. А в даний час соя має широке розповсюдження — діапазон областей де можна зустріти плантації сої лежить в проміжку між 60 ° північної і південної широти. Її обробляють на всіх континентах за винятком Антарктиди. Одним з найважливіших елементів успішного вирощування соєвих бобів є забезпечення всіх необхідних заходів захисту рослин від хвороб і шкідників. Останнім часом у зв'язку з розширенням географії ввезення насіннєвого матеріалу з інших регіонів і навіть країн, питання захисту посівів сої став більш актуальним ніж раніше, коли при виробництві сої не використовувалися ніякі препарати хімічного захисту рослин.

Читати далі

Цукровий буряк

Сучасні технології вирощування цукрових буряків передбачають багаторазове використання хімічних засобів захисту рослин від бур'янів, хвороб і шкідників.  З огляду на те, що основні бурякосійні регіони України розташовані в зонах з високою частотою посух, при захисті цукрових буряків від бур'янів треба враховувати те, що в посушливих умовах токсичність дії гербіцидів помітно зростає, і необхідно поєднувати в одному регламенті обробки позитивні ефекти наземних гербіцидів і антистресових препаратів широкого дії для підвищення їх загальної економічної ефективності.

Читати далі

Озимий ріпак

Для ефективного захисту рослин ріпаку від шкідливих об'єктів необхідно проводити комплексні заходи: обробки фунгіцидами, інсектицидами, регуляторами росту та ін. Такі заходи попереджають хвороби і ураження шкідниками, а також активно стимулюють процеси росту культури.

Читати далі
Озимий ріпак

Льон

Найважливішим резервом підвищення продуктивності льонарства є скорочення втрат врожаю від хвороб, шкідників і бур'янів при раціональному застосуванні захисних заходів, що є складовою частиною технології виробництва льону-довгунця. Потенційні втрати льонарства в цілому складає: від шкідників 4,4%, від хвороб — 10, і від бур'янів — 21.8% валового врожаю.

Читати далі

Картопля

Картопля — вид багаторічних бульбоплідних трав'янистих рослин з родини Пасльонових. Бульби картоплі є важливим харчовим продуктом. Захист картоплі від бур'янів, шкідників і хвороб в даний час залишається актуальним. Роль шкідливих об'єктів і їх співвідношення в агрофітоценозі при обробітку картоплі постійно змінюється. У свою чергу, науково-обгрунтоване застосування системи захисту рослин в сівозміні в поєднанні з іншими ланками системи землеробства дозволяють отримати стабільні врожаї картоплі з високою рентабельністю.

Читати далі

Горох

В Україні горох вирощують у всіх зонах, найбільше — в Лісостепу, 55% загальної площі, в Степу — 25%, решта — на Поліссі. Горох посівної є культурою чутливої ​​до надмірної засміченості посівів, його продуктивність за шкідливість бур'янів може знижуватися до 30-50% і більше. У порівнянні з ранніми зерновими культурами, посіви гороху більше засмічені і мають певні відмінності видового складу бур'янів. Це насамперед перевага в агрофітоценозах частки злакових однорічних і ярих дводольних видів бур'янів з родини капустяних. В останні роки, у зв'язку з появою сучасних інтенсивних сортів гороху, стійких до вилягання і придатних для прямого комбайнування, проблема захисту цієї культури від бур'янів значно загострилася.

Читати далі

Гречка

Зернові культури можуть бути вражені багатьма хворобами, збудниками яких є віруси, гриби, бактерії. також млжуть виникати захварювання викликані нестачою якихось певних мікроелементів. Але більшість хвороб викликається грибами, які можуть вражати віс органи рослини.

Читати далі

Рис

Рис уражують різноманітні мікроорганізми, що є збудниками хвороб рослин, усього їх нараховується близько 350 видів. Найнебезпечнішою та найпоширенішою хворобою рису є пірикуляріоз, також набувають великого значення гельмінтоспоріоз та альтернаріоз.

Читати далі

Кукурудза

Кукурудза — одна з основних культур сучасного світового землеробства. На продовольство в країнах світу використовується близько 20% зерна кукурудзи, на технічні цілі — 15 - 20% і приблизно 60-65% — на корм. У світовому землеробстві площа її обробітку на зерно займає близько 130 млн.га.

Читати далі

Виноград

Виноградник вимагає уваги і догляду. Особливе місце займає захист винограду від хвороб і профілактика появи шкідників. Всього відомо майже 500 видів захворювань винограду. Це і грибкові ураження, і бактеріальні інфекції, і вірусні захворювання та інші види недуг. До цього списку потрібно додати ще шкідників, здатних завдати винограднику чималої шкоди. Крім грибкових уражень, існує цілий ряд інфекційних і вірусних хвороб. Це може бути антракноз, інфекційне всихання кущів, хлороз, короткоузліе і багато інших. Для боротьби з ними виробляють образку, обприскування засобами захисту рослин, обов'язково ведуть знищення шкідників, що переносять збудників хвороб.

Читати далі

Зернові колосові

Зернові культури можуть бути вражені багатьма хворобами, збудниками яких є віруси, гриби, бактерії. Завдяки перевіреній системі захисту озимої пшениці від компанії "Хімагромаркетинг" Ваші посіви будуть під надійним захистом.

Читати далі